عکس ایستگاه اتوبوس بیست متری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیست متری (محله افسریه شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، عبدالحمید شاطر نیا، شاطرنیا، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و بیست متری افسریه

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیست متری در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیست متری (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گلستان و همچنین فروشگاه کوهسنگی خرید ظروف دیزی سنگی، بستنی فالوده رضا، دفتر خدمات قضایی، آزمایشگاه دکتر سرخه ای و فناوری اطلاعات آروین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست متری

ایستگاه اتوبوس بیست متری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه شمالی بلوار نیکوعمل قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، عبدالحمید شاطر نیا، شاطرنیا، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و بیست متری افسریه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیست متری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، عبدالحمید شاطر نیا، شاطرنیا، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و بیست متری افسریه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، محمد باقرتوکلی، توکلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین توکلی و اسدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست متری ندارد.
  neshan logo