info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست متری
category

ایستگاه اتوبوس بیست متری محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست متری

ایستگاه اتوبوس بیست متری (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین بستنی فالوده رضا، فروشگاه کوهسنگی خرید ظروف دیزی سنگی، آزمایشگاه دکتر سرخه ای، دفتر خدمات قضایی و فناوری اطلاعات آروین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست متری تهران

ایستگاه اتوبوس بیست متری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه شمالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و کنگاوری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیست متری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلی و اسدیان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهقان و رییسی
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست متری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و کنگاوری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo