info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن محله ابوذر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن

ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارمغان و همچنین پمپ بنزین آیت الله کاشانی، کلینیک دندانپزشکی لبخند درمان ، کافه عربی کازابلانکا، موسسه زبان پردیسان و مرکز خدمات ایرانسل کد 11026 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن تهران، شهر تهران، محله ابوذر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله کاشانی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو تهران (صادقیه) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی شهروند قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فروتن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باصفا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب
  بزرگراه جناح، بین مصطفوی دهزوئی و احسانگر
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  بلوار آیت الله کاشانی، بین دانشفر و علیرضا الهی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه شادآباد
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن ندارد.
  location استان تهران، شهرستان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo