info
عکس پارکینگ عمومی نیلا
category

پارکینگ عمومی نیلا محله شهرک استقلال، تهران

پارکینگ

درباره‌ی پارکینگ عمومی نیلا

پارکینگ عمومی نیلا (پارکینگ) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید جلال واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از بیست و یک پارکینگ در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش اتومات 133، مرکز تشخیص رنگ فرودخودرو، شرکت درمان یاب پخش مهر آریا ، نمایشگاه کتاب ارشاد و تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) قرار گرفته است.سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ عمومی نیلا واقع شده‌اند:

 • پارکینگ جهاد
  بزرگراه لشگری، عاشری، شهید شفیعی، نرسیده به شهید جلال
 • پارکینگ کامیون
  بزرگراه لشگری، نخ زرین، تعاون
 • پارکینگ جهاد ایران خودرو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، عاشری، شهید شفیعی، نرسیده به شهید جلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ عمومی نیلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ عمومی نیلا

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   رحمت‌آبادی
   پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400

   پارکینگ بزرگی است که ماشین های زیادی رو در خود جای میدهد و روشنایی خوبی داره، ولی نگهبانان چندان مودب و محترمی نداره

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ عمومی نیلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ عمومی نیلا ندارد.
  neshan logo