info
عکس مدرسه بانو کاظمی
category

مدرسه بانو کاظمی محله حسینی، تهران

درباره‌ی مدرسه بانو کاظمی

مدرسه بانو کاظمی (مدرسه) در محله حسینی تهران و خیابان بیگلو واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت مدرسه در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ پویا و همچنین ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، استخر شهیدان اسماعیلی، باغ تالار قصر بهشت، بازار میوه و تره بار فردوس و باربری قائم قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده مدرسه بانو کاظمی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه بانو کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه بانو کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه بانو کاظمی ندارد.
neshan logo