info
عکس شرکت سهند درب آریا
category

شرکت سهند درب آریا محله هپکو، اراک

درباره‌ی شرکت سهند درب آریا

شرکت سهند درب آریا (شرکت خصوصی) در محله هپکو اراک و خیابان وحدت واقع شده است. این شرکت یکی از چهار شرکت خصوصی در محله هپکو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع بزرگ آسمان و همچنین رستوران و کبابسرای نواب، بستنی نارون، سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی، بانک کشاورزی (شعبه جهاد) و تعمیر گاه و فروشگاه دوچرخه صالحی قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت سهند درب آریا واقع شده‌اند:

 • گروه های تخصصی پاسارگاد
  دانشگاه، قیام، بین انتظار 4 و پزشک نیا
 • بیمه کارآفرین شعبه مرکزی
  شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری
 • شرکت تعاونی مسکن پالایشگاه امام خمینی اراک
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، هادی، حسین آشتیانی
 • تعاونی مسکن کاشانه سازان دادگستری
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بیژن جلالی
 • شرکت شعله افروز شراء
  (5.0)
  وحدت اسلامی، ولایت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hrt (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت سهند درب آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت سهند درب آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت سهند درب آریا ندارد.
  neshan logo