info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو محله سعادت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو

ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو (ایستگاه اتوبوس) در محله سعادت آباد تهران و خیابان سرو غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عرفان و مجتمع تجاری صفار و همچنین آموزشگاه سلامت اول، سوخاری برگر، سفره خانه سنتی شب های سرو، ویزا موندیال و تالار پذیرایی سرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو تهران در شهر تهران، محله سعادت آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاک نژاد، سرو غربی، بعد از شکوفه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کتاب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی باغ آسمون قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه سرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دریا
  پاک نژاد، بین اردیبهشت و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  عسکری گراوند، بین فرحزاد و 12 متری سپیدار
 • ایستگاه اتوبوس آسمانها
  عسکری گراوند، تقاطع آسمان
 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  پاک نژاد، بلوار دریا، بین سردار دریا و شکوفان دوم
 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار شاهنامه، بین نهم و سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو ندارد.
  neshan logo