info
عکس آموزشگاه رانندگی همگام
category

آموزشگاه رانندگی همگام محله خلیج فارس، تهران

آموزشگاه رانندگی
5.0
3 رای

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی همگام

آموزشگاه رانندگی همگام (آموزشگاه رانندگی) در محله خلیج فارس تهران و خیابان متوسلیان (فتح)، خلیج فارس واقع شده است. این آموزشگاه یکی از چهار آموزشگاه رانندگی در محله خلیج فارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فیاض بخش و کالای خواب یات yat و همچنین فست فود آنابیک، داروخانه خلیج فارس، بانک صادرات، آزمایشگاه کیفیت و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی همگام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی همگام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی همگام ندارد.
location استان تهران، تهران، متوسلیان (فتح)، خلیج فارس
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری آموزشگاه رانندگی همگام

شنبه 08:30 تا 19:00
یک‌شنبه 08:30 تا 19:00
دوشنبه 08:30 تا 19:00
سه‌شنبه 08:30 تا 19:00
چهارشنبه 08:30 تا 19:00
پنج‌شنبه 08:30 تا 19:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo