عکس پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) مشاهده در نقشه نشان
category

پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) (محله رحمت آباد بالا، حمیدیا)

مرکز واکسیناسیون
استان یزد حمیدیا استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، دشتی 101

موقعیت پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) در محله رحمت آباد بالا را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) (مرکز واکسیناسیون) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان دشتی 101 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین هتل آپارتمان بهار یزد، نمایندگی ایران خودرو جعفری نژاد، گلزارشهدای رحمت آباد، پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی و مسجد حضرت ابوالفضل (س) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، دشتی 101

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

واکسن واکسیناسیون کوید کرونا کورونا corona covid تجمیعی مراکز مرکز بهداشت ستاد دوز مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا)

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۱) پنجشنبه 30 تیر ماه 1401

  چرا ساعت کاری رو نمیزنن ایا پنج شنبه ها هم هستن 03538223410 شماره تماسشه

 • avatar
  isis (شهریار سطح ۳) جمعه 19 آذر ماه 1400

  در اینجا واکسن نمیزنند من رفتم آدرس جای دیگه رو دادن

 • avatar
  سید (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 21 بهمن ماه 1400

  سلام عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) ندارد.
neshan logo