info
عکس ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1
category

ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1

ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گیم نت، نانوایی خانگی، ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1، قصابی رضا و جوشکاری دهقانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 اصفهان

ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آب است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی فارابی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برتیانچی 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج
  جی شیر
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع میلاد نور
  جی شیر، امام خمینی، ارغوانیه
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فارابی
  ارغوانیه، بین میلاد نور و 110
 • ایستگاه اتوبوس خلج
  ارغوانیه، شب بو
 • ایستگاه اتوبوس باغ
  معراج، بین مدرسه و جعفری وریانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برتیانچی 1 ندارد.
  neshan logo