info
عکس کافه بستنی خاتون
category

کافه بستنی خاتون (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

درباره‌ی کافه بستنی خاتون

موقعیت کافه بستنی خاتون در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

کافه بستنی خاتون (کافی‌شاپ) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هشتاد و شش کافی‌شاپ در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز، موزه فاطمی و بازار بزرگ کتاب و همچنین دانشگاه تهران، کافه هنر، انتشارات خیلی سبز، صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت برگ و موسسه آموزشی اکسیر آیلتس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه بستنی خاتون

آدرس کافی شاپ کافه بستنی خاتون، شهر تهران محله فلسطین - انقلاب خیابان انقلاب اسلامی است. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین فخر رازی و دانشگاه است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ کافه بستنی خاتون، با شماره تلفن آن 02166478137 تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه بستنی خاتون از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله فلسطین - انقلاب است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ کافه بستنی خاتون برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی در نزدیکی کافی شاپ کافه بستنی خاتون قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو تئاترشهر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه بستنی خاتون را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه بستنی خاتون و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه بستنی خاتون واقع شده‌اند:

 • کافه کاتارسیس
  انقلاب اسلامی، رازی، بین چهارم و شیرزاد
 • کافه سوفیا
  ولیعصر، شیرزاد
 • کافی شاپ ایما
  کارگر شمالی، فاتحی
 • کافه اسکویید
  کارگر شمالی، جعفر زادگان، اعتماد
 • کافه کتاب ارجمند
  بلوار کشاورز، بین کارگر و شانزده آذر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه بستنی خاتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه بستنی خاتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه بستنی خاتون ندارد.
  neshan logo