info
عکس ماهان تک
category

ماهان تک محله کاووسیه، تهران

درباره‌ی ماهان تک

ماهان تک (فروشگاه) در محله کاووسیه تهران و خیابان ناصری واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشتاد و چهار فروشگاه در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور و بهین بازار و همچنین داروخانه نور، مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی، گوهربین، پارکینگ عمومی فرزان و دکتر بهنام اوحدی روانپزشک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده ماهان تک واقع شده‌اند:

 • ساعت دیلان
  نلسون ماندلا، بابک مرکزی، بین دوم و اول
 • دفتر تهران GTC S.L.
  نلسون ماندلا، بابک مرکزی
 • سافت لاین
  بزرگراه مدرس، وحید دستگردی
 • نمایندگی رسمی سامسونگ
  ولیعصر، خلیل زاده، بین سوگند و کوشیار
 • روزنانه
  بلوار میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماهان تک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماهان تک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماهان تک ندارد.
  neshan logo