info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش بخار بعثت، باربری ایران بار رضایی، کارخانه چیت تهران، نانوایی بربری و فروشگاه شبرنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رجایی تهران

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی تهران در شهر تهران، محله نازی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید رجایی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید بخارایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سورتمه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید رجایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید امامی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی
  بزرگراه بعثت، بخارایی، نرسیده به محمد یارلو
 • ایستگاه اتوبوس بلورسازی
  بزرگراه بعثت، امامی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان مادر
  شوش، مرسلی، نرسیده به عالی
 • ایستگاه اتوبوس روغن نباتی
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید رجایی ندارد.
  neshan logo