عکس ایستگاه اتوبوس بوستان غربی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان غربی (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین بوستان دوم و بوستان سوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان غربی در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین فروشگاه رفاه، دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، نانوایی بابا نان داد و سام سرویس غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان غربی

ایستگاه اتوبوس بوستان غربی در شهر تهران، محله ابوذر و بلوار اباذر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین بوستان دوم و بوستان سوم قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بوستان غربی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان غربی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین بوستان دوم و بوستان سوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه شهران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه کوهسار
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان غربی ندارد.
  neshan logo