info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان غربی
category

ایستگاه اتوبوس بوستان غربی محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان غربی

ایستگاه اتوبوس بوستان غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین فروشگاه رفاه، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، نانوایی بابا نان داد، سام سرویس غرب و دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان غربی تهران

ایستگاه اتوبوس بوستان غربی تهران در شهر تهران، محله ابوذر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بین بوستان دوم و بوستان سوم قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بوستان غربی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی میلاد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان غربی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه کوهسار
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان غربی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بین بوستان دوم و بوستان سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo