عکس یزد سرام
مشاهده در نقشه نشان
category

یزد سرام (محله اکبرآباد، یزد)

بازار و مرکز خرید
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، کوچه یکم منتظرقائم

موقعیت یزد سرام در محله اکبرآباد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

یزد سرام (بازار و مرکز خرید) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق، کوچه یکم منتظرقائم واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی مادر و همچنین رستوران شقایق، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، هایپر سامان، آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا و آزمایشگاه حکیم قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، کوچه یکم منتظرقائم

تلفن تماس: 03536295325


سایر مراکز خرید که در محدوده یزد سرام واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری سیدالشهدا seyedoshohada Mall
  (4.4)
  ایت الله کاشانی، بین آزادی و قافی
 • پاساژ آزادی
  (4.0)
  ایت الله کاشانی، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی یزد سرام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد یزد سرام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه یزد سرام ندارد.
  neshan logo