info
عکس ایستگاه اتوبوس سقاخانه
category

ایستگاه اتوبوس سقاخانه محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سقاخانه

ایستگاه اتوبوس سقاخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس، کیانزاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و پاساژ آسمان و همچنین چاکوچ اراک، آژانس نوید، بستنی مادر، الماس پنل و سالن کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سقاخانه اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس سقاخانه اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قدس، کیانزاد قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سقاخانه اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سقاخانه اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سقاخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2
  دانشگاه، بلوار سیدالشهدا، یادگار امام، بین پورمحمودی و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  دانشگاه، بین بلوار کشاورز و بلوار سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی
  بلوار شهید آنجفی، بانو، بین ایثار 2 و انصاف 8
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا
  وحدت اسلامی، بین میدان الزهرا و استاد شجریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سقاخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سقاخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سقاخانه ندارد.
  neshan logo