info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت محله سوهانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت

ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان شهید سوهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پلاتینیوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی (مجتمع ولایت)، دانشکده اقتصاد و حسابداری - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، مسجد جامع نور ولایت، شیرینی پراگ و بوستان مروارید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سوهانک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قائم قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارغوان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع دانشگاهی ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد
  بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین سنبل و گل یخ
 • ایستگاه اتوبوس پایانه لاله
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo