عکس هتل ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

هتل ایران (محله فردوسی، تهران)

مهمانپذیر و پانسیون
5.0
20 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، سلیمانی، مهنا

موقعیت هتل ایران یکی از مهمانپذیرهای خوب منطقه در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

هتل ایران (مهمانپذیر و پانسیون) در محله فردوسی تهران و خیابان مهنا واقع شده است. این مکان یکی از چهارده مهمانپذیر و پانسیون در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کارخانه آرگو، هتل تهران درسا، فروشگاه البسکو، عمارت شقاقی - کوشک مصری و کفش نادر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مهمانپذیرهای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، سلیمانی، مهنا

تلفن تماس: 02166341215

وب‌سایت رسمی: iran5gates.com


سایر مهمانپذیرهای که در محدوده هتل ایران واقع شده‌اند:

 • محسن علیپور
  سعدی جنوبی، جمهوری اسلامی، مراغه ای، یکم
 • مهمانسرای دانشگاه چابهار
  انقلاب اسلامی، پورموسی، سپید
 • مسافرخانه پارس
  جمهوری اسلامی، لاله زار نو
 • همراه سرا
  سعدی شمالی، کاخ کودک
 • مهمان پذیر
  انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shahraki (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پانسیون مجتمع اقامتی اقامتگاه مهمانپذیر مسافرخانه مهمانسرا مهمانسرای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل ایران ندارد.
  neshan logo