info
عکس ایستگاه اتوبوس کریمخان
category

ایستگاه اتوبوس کریمخان محله ایرانشهر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کریمخان

ایستگاه اتوبوس کریمخان (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، بیمارستان آپادانا، موزه ماشین های اداری سفیر و بازار بهجت آباد و همچنین نشر چشمه، کافه دربار، شرکت خدمات مشتری مدیاجی، رستوران دیزی سرا و جامعه حسابداران رسمی ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کریمخان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کریمخان تهران، شهر تهران، محله ایرانشهر است. این ایستگاه اتوبوس در قرنی، بین جرداق و باقری قصرالدشتی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کریمخان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفت تیر قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کریمخان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کریمخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کریمخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کریمخان ندارد.
neshan logo