info
عکس ایستگاه اتوبوس آبشناسان
category

ایستگاه اتوبوس آبشناسان محله پونک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آبشناسان

ایستگاه اتوبوس آبشناسان (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان الماس و همچنین گروه نرم افزاری کامبادن، خشکشوئی آنلاین تک واش، درمانگاه شبانه روزی پیامبر (ص)، داروخانه شبانه‌روزی رکس و بوستان پونک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آبشناسان تهران

ایستگاه اتوبوس آبشناسان تهران در شهر تهران، محله پونک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین بیست و یکم و پونک قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آبشناسان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امامزاده واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس آبشناسان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ahad b
  شنبه 05 اسفند ماه 1402

  ایستگاه آبشناسان به سمت جنت اباد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آبشناسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین صفاریان طوسی و نوبهار
 • ایستگاه اتوبوس باغ لاله
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین اردیبهشت و بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بلوار میرزا بابایی و کربلایی احمد
 • ایستگاه اتوبوس مرداد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بهار شرقی، بین عدل و مرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آبشناسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آبشناسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آبشناسان ندارد.
  neshan logo