info
عکس خانه معلم یزد
category

خانه معلم یزد محله مهدی آباد، یزد

مهمانپذیر و پانسیون
3.3
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه معلم یزد

خانه معلم یزد (مهمانپذیر و پانسیون) در محله مهدی آباد یزد و خیابان مصطفی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از هفت مهمانپذیر و پانسیون در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین پیتزا بهار، مرکز آموزشی رفاهی شهید دادرس یزد، کباب بناب، ایرتویا و رستوران مصطفی کلبادی نژاد قرار گرفته است.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده خانه معلم یزد واقع شده‌اند:

 • مجموعه اقامتی سرای کاوع
  (4.0)
  آیت الله کاشانی، حبیب گل، گلدانساز
 • مهمانسرای مخابرات
  (4.2)
  مسکن، بین لادن و شفا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه معلم یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه معلم یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه معلم یزد ندارد.
  neshan logo