عکس فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان
category

فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سئول، زکی زاده بایقرا، دوازده متری اول

موقعیت فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان دوازده متری اول واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بین المللی آرمان و همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ایران، مجتمع قضایی شهید صدر، دبستان روزبه، قنادی و خشکبار تانری و مبلمان رست قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سئول، زکی زاده بایقرا، دوازده متری اول

تلفن تماس: 02188042073


سایر مراکز دولتی که در محدوده فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصغریان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان تهران ندارد.