info
عکس دبیرستان دخترانه عدل
category

دبیرستان دخترانه عدل اصفهان

درباره‌ی دبیرستان دخترانه عدل

دبیرستان دخترانه عدل (مدرسه) در اصفهان و خیابان پاسداران، شهدا، کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین مسجد امام حسن مجتبی (ع)، موبایل نجیمی، آرایشگاه قدیم قدیما، خرازی و فرهنگ سرای دکتر کتابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان دخترانه عدل واقع شده‌اند:

 • دبستان حدادزاده
  بهارستان غربی، ملت (86)، بین ملت و گلزار
 • هنرستان پسرانه کار ودانش همدانیان
  بهارستان غربی، مسجد اعظم
 • دبیرستان موقوفه صارمیه
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، مخابرات، مهد کودک
 • دبیرستان پسرانه جمال
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • دبستان 17شهریور
  (4.3)
  شهید اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AmirHosein (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان دخترانه عدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان دخترانه عدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان دخترانه عدل ندارد.
  neshan logo