info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان محله غدیر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان

ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان (ایستگاه اتوبوس) در محله غدیر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله غدیر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایا و همچنین مهمانپذیر ملت، کاشی و سرامیک، مجتمع چسب ایران، آجیل سلطانی و اتوسرویس پارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان یزد است که در محله غدیر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مطهری، بین سیدالشهدا 1 و 2 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه حکیمیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک انصار
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جهاد و محمودآباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین یزدی 42 و بلوار کارگر
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا
  بلوار مشیر، بین شهید مفتح و شهید محمود آبادی
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین فلاح نژاد و امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان ندارد.
  neshan logo