info
عکس داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی
category

داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی

داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی (داروخانه) در اصفهان و خیابان استاد فلاطوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی عزیز دردونه و همچنین پارک بنفشه، بیمه کوثر نمایندگی 5055، مسجد جواد الائمه، فست فود ناتا و داروخانه شبانه روزی دکتر ابراهیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان

آدرس داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان، شهر اصفهان، محله شیخ اشراق است. این داروخانه در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، استاد فلاطوری، بین 20 و 18 قرار دارد. شماره تلفن داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان، 9133062378 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. آدرس وبسایت این داروخانه landdaro.ir است که اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد.

داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله شیخ اشراق دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، آزمایشگاه دکتر شریفی اصفهان، کلینیک ازادگان و کلینیک اردیبهشت مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه شبانه روزی ابوالفضل، داروخانه دکتر میرصفیان و داروخانه دکتر ایوبیان وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس ابتدای آل بویه جنوبی در نزدیکی داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان است.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی ابوالفضل
  اشراق، برازنده
 • داروخانه دکتر میرصفیان
  استاد فلاطوری، بین اشراق و آل محمد
 • داروخانه دکتر ایوبیان
  (5.0)
  برازنده، 26
 • داروخانه شبانه روزی دکتر بیگی حسن
  (1.0)
  آل بویه جنوبی، ایمان
 • داروخانه دکتر دخانی
  (5.0)
  استاد فلاطوری، بین 9 و 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behzadi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، استاد فلاطوری، بین 20 و 18
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر امیر حسین مصلحی

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo