info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی محله حسین آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی

ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسین آباد اصفهان و خیابان حکیم نظامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله حسین آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرو بزرگ لیموچی و همچنین آزمایشگاه نوبل، شهرداری منطقه 5 اصفهان، پیتزا پاییزان، داروخانه دکتر جعفریان (حکیم نظامی) (اصلی) و فروشگاه امازون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی اصفهان

در شهر اصفهان، محله حسین آباد ، ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به حکیم نظامی، بین کیوان و منوچهری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شب بیدار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای حکیم نظامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  توحید میانی، بین بهار 16 و آذین 18
 • ایستگاه اتوبوس حسین آباد
  ارتش، بین بهداری لشکر و سجادیه یکم
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  محتشم کاشانی، بین سیروس 18 و گودرز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای حکیم نظامی ندارد.
  neshan logo