info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل
category

ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل

ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کوثر و همچنین آب انار شادونه، گز آنتیک - شعبه مرکزی، عمارت باغ زرشک ، بانک تجارت و فروشگاه رادین کنسول شعبه مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل اصفهان است که در محله آیینه خانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در چهار باغ بالا، بین شهید امینی نژاد و چنار باغ زرشک قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سی و سه پل است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو سی و سه پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه دی
  توحید میانی، ارشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو سی و سه پل ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، چهار باغ بالا، بین شهید امینی نژاد و چنار باغ زرشک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo