info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی
category

ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی محله ششگیلان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی

ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی (ایستگاه اتوبوس) در محله ششگیلان تبریز و خیابان اصمعی، سرباز شهید واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه صرافلار (خانه و موزه سفال تبریز) و مرکز خرید آیدین و همچنین لوازم قنادی قانع، قنادی فرهنگ، نمایشگاه ماشین علیزاده، نان روغنی و فست فود دکتر پیک نیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی

ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله ششگیلان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در اصمعی، سرباز شهید قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس الماس اذربایجان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه شمس تبریزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نان بربری دادلی
  اصمعی، بین جعفرجباری پور و ضربی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه 125 (اسلام قهوه سی)
  قربانی، تقاطع ترکمن زاده
 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  عباسى، بین میر فخرایی و اول عباسی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه 125 (اسلام قهوه سی)
  قربانی، تقاطع ترکمن زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی ندارد.
  neshan logo