عکس ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس اردیبهشت (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین بهار و اقاقیا

موقعیت ایستگاه اتوبوس اردیبهشت در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اردیبهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و ستاره پایتخت و همچنین بوستان شاهد، مرکز جامع سلامت سردار جنگل، فروشگاه افق کوروش، دکتر فرناد ایمانی و داروخانه ساحل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اردیبهشت

ایستگاه اتوبوس اردیبهشت در شهر تهران، محله پونک و خیابان سردار جنگل قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین بهار و اقاقیا می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اردیبهشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ایرانپارس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اردیبهشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین بهار و اقاقیا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اردیبهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه ستاری، مخبری
 • ایستگاه اتوبوس عدل
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین میدان استاد محمد غفاری و سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین افخمی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس میدان عدل
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اردیبهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اردیبهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اردیبهشت ندارد.
  neshan logo