info
عکس ایستگاه اتوبوس دردشت
category

ایستگاه اتوبوس دردشت محله دردشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دردشت

ایستگاه اتوبوس دردشت (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و خیابان جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلبرگ و همچنین موتورسیکلت ایمان، شیشه اتومبیل عبدالهی، فروشگاه افق کوروش دردشت، کبابی و حلیم گلزار و داروخانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دردشت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس دردشت تهران، شهر تهران، محله دردشت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین شهیدان رودباری و دردشت بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دردشت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دردشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بزرگراه باقری، بلوار شهید ثانی، بین باقر مولایی تهرانی و میدان شقایق
 • ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز
  بزرگراه شهید سلیمانی، آیت الله جلالی خمینی
 • ایستگاه اتوبوس خاور
  بزرگراه شهید سلیمانی، سی و هفتم - شکیبایی، فرجام غربی، بین حیدرخانی و شهداء
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دردشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دردشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دردشت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین شهیدان رودباری و دردشت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo