info
عکس سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو
category

سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو محله کوی رضوی، اراک

آتش نشانی
4.3
3 رای

درباره‌ی سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو

سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو (آتش نشانی) در محله کوی رضوی اراک و خیابان سعدی (فارابی)، خیام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل و یکشنبه بازار و همچنین فروشگاه هایپر ما، کلانتری کوی رضوی - گردو، مسجد امام جواد (ع)، پارک لاله ها و لبنیات 20 مرکزی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان آتش نشانی شهرک رضوی - گردو ندارد.
neshan logo