عکس مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت
category

مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
5.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، صانعی

موقعیت مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان صانعی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین رستوران دریایی ورسای، داروخانه جهان کودک، گل فروشی بهرام، آژانس هواپیمایی ستاره ونک و شرکت بیمه معلم قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، صانعی

تلفن تماس: 88876478

وب‌سایت رسمی: sosalamat.com


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت واقع شده‌اند:

 • مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد
  (5.0)
  نلسون ماندلا (جردن)، والی نژاد
 • مرکز درمان چاقی تهران
  (4.9)
  ولیعصر، صانعی
 • بیمارستان چشم پزشکی ونک
  (4.6)
  بزرگراه شهید حقانی، بعد از گاندی
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک
  (3.0)
  ولیعصر، شریفی
 • موسسه محب
  (3.0)
  نلسون ماندلا، سپر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا قدیریان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت تهران ندارد.