info
عکس شیشه اتومبیل پارت
category

شیشه اتومبیل پارت محله آزاد شهر، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی شیشه اتومبیل پارت

شیشه اتومبیل پارت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله آزاد شهر یزد و خیابان موسی بن جعفر واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین آرین، هایپر مارکت نسترن، ابزار آلات اندیشه، لاستیک پرسپولیس و فروشگاه لبنیات قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد شیشه اتومبیل پارت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Danyal
  دوشنبه 23 مرداد ماه 1402

  گران فروش


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده شیشه اتومبیل پارت واقع شده‌اند:

 • خدمات چراغ ماشین کیان
  بلوار واعظ، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر 9 و سعدی
 • فروشگاه راستین باطری
  شهید دهقان، بین شهید محمد علی حفیظی و ابوریحان بیرونی
 • لاستیک پرسپولیس
  شهید دهقان، بین فردوسی 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط moji... (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 08 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه اتومبیل پارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 08 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه اتومبیل پارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه اتومبیل پارت ندارد.
  neshan logo