info
عکس ایستگاه اتوبوس جهان آرا
category

ایستگاه اتوبوس جهان آرا محله شاهزاده ابراهیم، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهان آرا

ایستگاه اتوبوس جهان آرا (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عیسی ابن مریم، چهار باغ اصفهان ، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین پارکینگ افتخار، مطب دکتر بمانیان، مجتمع مریم، داروخانه دکتر توکلی نریمانی و هتل پارت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهان آرا اصفهان

ایستگاه اتوبوس جهان آرا اصفهان در شهر اصفهان، محله شاهزاده ابراهیم و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهان آرا اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو انقلاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جهان آرا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهان آرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  کمال اسماعیل، بین شهید غرضی و شهید حسینی
 • ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین
  چهارباغ پایین، بین بازارچه حاج محمد علی 2 و میدان امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس سه راه طیب
  طیب، بین هراتی و باب الرحمه
 • ایستگاه اتوبوس طیب
  طیب، بین هراتی و باب الرحمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهان آرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهان آرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهان آرا ندارد.
  neshan logo