عکس پلیس فتا خراسان رضوی
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

پلیس فتا خراسان رضوی (محله سرافرازان، مشهد)

کلانتری
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بعد از سرافرازان 49

موقعیت پلیس فتا خراسان رضوی در محله سرافرازان مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پلیس فتا خراسان رضوی (کلانتری) در محله سرافرازان مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی و آبشار اول کوه پارک و همچنین فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی، پایانه اتوبوس سرافرازان، پوشاک، نانوایی و تعمیرگاه اتومبیل حقیقی قرار گرفته است.


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشید ت (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 21 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پلیس فتا خراسان رضوی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

نیروی انتظامی کلانتری پلیس پاسگاه

آخرین بروزرسانی: شنبه 21 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پلیس فتا خراسان رضوی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پلیس فتا خراسان رضوی مشهد ندارد.