عکس زمین چمن وردآورد مشاهده در نقشه نشان
category

زمین چمن وردآورد (محله وردآورد، تهران)

سالن و مجموعه ورزشی
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، شصت و هفتم، باویلی

موقعیت زمین چمن وردآورد در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به زمین چمن وردآورد

زمین چمن وردآورد (سالن و مجموعه ورزشی) در محله وردآورد تهران و بزرگراه لشگری، شصت و هفتم، باویلی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار مجموعه ورزشی در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مان پلاستیک، پایگاه سرای محله وردآورد (گلزارشهدا)، پارک زیتون، گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد و مجتمع چاپ دمیرچی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، شصت و هفتم، باویلی


سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده زمین چمن وردآورد واقع شده‌اند:

 • سالن ورزشی ولایت
  طالقانی، بین عسگری و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hamid Norollhi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن وردآورد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  زمین چمن سالن ورزشی ولایت مجتمع سالن مجموعه باشگاه ورزشی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن وردآورد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن وردآورد تهران ندارد.
  neshan logo