info
عکس ایستگاه اتوبوس ویلاعکس ایستگاه اتوبوس ویلاعکس ایستگاه اتوبوس ویلا
category

ایستگاه اتوبوس ویلا محله ایرانشهر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ویلا

ایستگاه اتوبوس ویلا (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه شهدا و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین کافه موزه گربه ایرانی، رستوران هتل مهرگان، مطب دکتر سید موید علویان، گالری دنا و آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک مانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ویلا تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ویلا تهران، شهر تهران، محله ایرانشهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قرنی، بین دژن و جوادی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ویلا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هفت تیر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی پیک موتوری توانا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ویلا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  ولیعصر، طالقانی، بین بازرگانی و خوشبختی
 • ایستگاه اتوبوس سنائی
  میرزای شیرازی، بین یازدهم و نژادکی
 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  مفتح، مفتح جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ویلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ویلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ویلا ندارد.
  neshan logo