info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین شرکت پیام همشهری، داروخانه دکتر خرمی، قنادی مهماندوست، درب آکاردیونی و مطب دکتر سید محمود ثقفی متخصص اطفال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران است که در محله افسریه شمالی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس متین تک قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین غفاری و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo