عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول (محله افسریه شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله، شرکت پیام همشهری، داروخانه دکتر خرمی، درب آکاردیونی و قنادی مهماندوست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول است که در محله افسریه شمالی خیابان بیست متری افسریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس متین تک قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، فاضلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهم و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول ندارد.
  neshan logo