info
عکس تجهیزات پزشکی نبی پور
category

تجهیزات پزشکی نبی پور محله کوچه بیوک، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تجهیزات پزشکی نبی پور

تجهیزات پزشکی نبی پور (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی همبرگر یوسف، شیرینی فروشی شیرین، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، کره کباب اصل و رستوران پردیس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوچه بیوک و پیدا کنید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (+983537266500) تماس بگیرید. فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوچه بیوک به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند کالای پزشکی جابرابن حیان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان آژادی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه تجهیزات پزشکی نبی پور یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده تجهیزات پزشکی نبی پور واقع شده‌اند:

 • کالای پزشکی جابرابن حیان
  (4.0)
  بلوار رضا پاکنژاد، نرسیده به بدر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بروجردی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تجهیزات پزشکی نبی پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تجهیزات پزشکی نبی پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تجهیزات پزشکی نبی پور ندارد.
  neshan logo