info
عکس درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی
category

درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی

درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی (درب ورودی) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این مکان یکی از پنج درب ورودی در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خاتم الانبیا و همچنین بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور، داروخانه نور، پارکینگ خصوصی نیایش، گوهربین و دکتر بهنام اوحدی روانپزشک قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • درب ورودی بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بین خط ویژه و پردیس ملت
 • درب جنوبی باشگاه انقلاب (دانشگاه صدا و سیما)
  (4.8)
  بزرگراه کردستان
 • درب جام جم سازمان صدا و سیما
  (4.1)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر، تقاطع جام جم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 04 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 04 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب ورودی بیمارستان قلب شهید رجایی ندارد.
  neshan logo