info
عکس دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلیعکس دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی
category

دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی محله شهرک گلها، تهران

درمانگاه

درباره‌ی دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی

دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی (درمانگاه) در محله شهرک گلها تهران و خیابان حلوایی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از پنج درمانگاه در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین پیتزا سیب 360، رستوران ایتالیایی نیمکت، داروخانه شبانه روزی لشگرک، شرکت ایران لاکوبل و کافه کتاب ماه قرار گرفته است.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر کریم زاده متخصص اطفال و داخلی ندارد.
neshan logo