info
عکس فروشگاه روکش وکیوم پارتاک
category

فروشگاه روکش وکیوم پارتاک اصفهان

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه روکش وکیوم پارتاک

فروشگاه روکش وکیوم پارتاک (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در اصفهان و خیابان کرامت (6) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه ایده آل، داروخانه دکتر عنایتی، پست بانک عاشق آباد، فست فود دورهمی و حوضه ۲۰ بسیج میثم تمار قرار گرفته است.
سایر کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی که در محدوده فروشگاه روکش وکیوم پارتاک واقع شده‌اند:

 • کلینیک تخصصی تیموری
  (4.0)
  بزرگراه امام خمینی، بعد از طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه روکش وکیوم پارتاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه روکش وکیوم پارتاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه روکش وکیوم پارتاک ندارد.
  neshan logo