عکس ایستگاه اتوبوس گیلان 180
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گیلان 180 (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، بین خیابان 180 و 182

موقعیت ایستگاه اتوبوس گیلان 180 در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گیلان 180 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین آرایشگاه لبنا، رویال مارکت ROYAL Market، کافه رستوران پاستا در صلح، مرکز مشاوره پایا و شهر سوخاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان 180

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس گیلان 180 است که در محله گلسار بلوار گیلان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گیلان، بین خیابان 180 و 182 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گیلان 180 عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهبد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گیلان 180 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، بین خیابان 180 و 182


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان 180 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین میدان گلایل و لادن
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بعد از توحید 7
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان 180 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان 180 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان 180 ندارد.
  neshan logo