info
عکس ایستگاه اتوبوس بدر
category

ایستگاه اتوبوس بدر محله چیتگر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بدر

ایستگاه اتوبوس بدر (ایستگاه اتوبوس) در محله چیتگر شمالی تهران و میدان جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله چیتگر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زرافشان جنوب و همچنین ایران فلات، لیفت گستر آسیا، تعمیرگاه پکیج....نمایندگی شرکت بوتان، خدمات کامپیوتر حجت و داروخانه دکتر خردمند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بدر تهران

ایستگاه اتوبوس بدر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله چیتگر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میدان جهاد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بدر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ایران خودرو است. همچنین تاکسی سرویس ویلاشهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بدر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بدر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشی ایرانا
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس بعثت
  ایران خودرو، بوستان دوم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین هفتم غربی و ششم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بدر ندارد.
  neshan logo