category مسجد قبله (محله بازار تهران، تهران)

مسجد
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، آل یاسین

مسجد قبله تهران در محله بازار تهران تهران واقع شده است.

مسجد قبله (مسجد) در محله بازار تهران تهران و خیابان آل یاسین واقع شده است. این مکان یکی از شصت و نه مسجد در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران سنتی خیام، بازار آ ل یاسین، جوراب پادینا، کلاه باز و تولیدی سایا و سمانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو خيام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، آل یاسین


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد قبله واقع شده‌اند:

 • مسجد بینایی
  مولوی، دولت آبادی
 • مسجد شیخ فضل الله
  (5.0)
  بهشت، نوری، جوان
 • مسجد صاحب العصر و الز
  خیام، ترابی دلشاد
 • حسینیه خدیجه کبری (س)
  خیام، ترابی دلشاد
 • مسجد حاج صفرعلی
  مولوی، معظم، زمان، شهید عابدین زاده، مهدوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد قبله تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد قبله تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد قبله تهران ندارد.