عکس ایستگاه اتوبوس محمدي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس محمدي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین شهید صادقی و اره کش

موقعیت ایستگاه اتوبوس محمدي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس محمدي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر راضیه کامران، آتیه سازان حافظ، استخر ساحل (جی) اصفهان، فلافل فلامک و کارواش ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمدي

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس محمدي است که در محله سروستان خیابان جی غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، بین شهید صادقی و اره کش قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محمدي عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس حمزه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس محمدي مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین شهید صادقی و اره کش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمدي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد روح الله
  خواجه عمید، ایمان، تالار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمدي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمدي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمدي ندارد.
  neshan logo