info
عکس آژانس سها پارسیان
category

آژانس سها پارسیان محله سعادت آباد، تهران

تاکسی تلفنی
5.0
14 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آژانس سها پارسیان

آژانس سها پارسیان (تاکسی تلفنی) در محله سعادت آباد تهران و خیابان نامی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، بیمارستان پارسیان و مرکز تجاری سروستان و همچنین فروشگاه خشکبار تواضع، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، مرکز فیزیوتراپی بهروزی ، دهکده پروتئین و مرکز تصویربرداری سعادت آباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آژانس یکی از آژانس‌های تاکسی تلفنی خوب این منطقه می‌باشد.




آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس سها پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس سها پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس سها پارسیان ندارد.
neshan logo