info
عکس کارواش استیم بخار اطلس
category

کارواش استیم بخار اطلس

کارواش
4.5
2 رای

درباره‌ی کارواش استیم بخار اطلس

کارواش استیم بخار اطلس (کارواش) در استان تهران، شهرستان ری، بخش کهریزک و بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار آرین و همچنین پلاستونیک، ایستگاه اتوبوس انبار داریوش، فروشگاه گاز مایع LPG، خدمات فوق تخصصی ری خودرو مصطفی و شرکت کارینا بتن ایرانیان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش استیم بخار اطلس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش استیم بخار اطلس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش استیم بخار اطلس ندارد.
neshan logo