عکس ایستگاه اتوبوس احسانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس احسانی (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد

موقعیت ایستگاه اتوبوس احسانی در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس احسانی (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین تالار تشریفات پریسا، پیتزا سبز، مشاوران بیمه، سوپر پروتئین جلالی و فروشگاه پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس احسانی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس احسانی است که در محله تهرانپارس غربی بلوار شاهد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهد واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس احسانی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس احسانی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده احسانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
  زین الدین، تقاطع بلوار خوشوقت
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین احسانی و عمارستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس احسانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس احسانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس احسانی ندارد.
  neshan logo