info
عکس ایستگاه اتوبوس هفتم
category

ایستگاه اتوبوس هفتم محله جنت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفتم

ایستگاه اتوبوس هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد تهران و خیابان جنت آباد مرکزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله جنت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نیایش (نیایش مال) و همچنین صبا تایر، داروخانه شبانه روزی دکتر یونس نوری، املاک رویال، عکاسی بهاران و لبنیاتی دهنوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفتم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس هفتم تهران است که در محله جنت آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین هفتم و کلاشک واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفتم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هفتم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان بیستم
  بزرگراه آبشناسان، جنت آباد شمالی، بین بیست و دوم و انصارالمهدی
 • ایستگاه اتوبوس بهاران سوم
  آبشناسان، پرستو شرقی، ایرانشهر جنوبی، بین مسجد جامع و بهاران سوم
 • ایستگاه اتوبوس همت غربی
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه
 • ایستگاه اتوبوس آذرشب
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، نرسیده به بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفتم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین هفتم و کلاشک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo