info
عکس ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
category

ایستگاه اتوبوس ایران خودرو محله کوثر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایران خودرو

ایستگاه اتوبوس ایران خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر سیگارودی، قالیشویی زعیم، حسینیه شهرابیهای مقیم مرکز، بوستر ترمز صداقت و کباب سنتی مقدم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران

ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کوثر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین مهرپرور و شباهنگ واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد. همچنین شما می‌توانید شهریار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایران خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین میدان خراسان و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب
  خاوران، 17 شهریور، طیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایران خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایران خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایران خودرو ندارد.
  neshan logo